•  

Ряд районів провалює мобілізацію

2420
Ряд районів провалює мобілізацію

Кременчуцький, Зіньківський і Карлівський райони не виконують поставлене перед ними план по призову військовослужбовців.

За словами заступника військового комісара по роботі з особовим складом та громадськістю підполковника Едуарда Бородая, ці райони не йдуть на співпрацю з військкоматами, передають «Коментарі».

Він заявив, що співпраця відсутня і з Кременчуцької РДА, оскільки там не реагують на звернення військового комісара, а підприємства самоусунулися від своїх обов'язків і не забезпечують прибуття військовозобов'язаних.

Не інформують людей належним чином в Карлівському, Зіньківському, Шишацькому та Котелевському районах. У Зіньківському, Гребінківському та Пирятинському районах немає автомобілів для доставки людей до призовних пунктах.

У Кременчуцькому районі, за словами голови РДА, сільські ради не погоджуються виконувати, як вони кажуть, «рознарядки».

У Карлівському районі людей, які підлягають мобілізації, не можуть застати ані вдома, ані на роботі. До їх пошуків підключили міліцію, знайшли 8 осіб.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко порадив головам РДА особисто виїжджати в громади і проводити роз'яснювальну роботу.

Сьогодні в області закликали близько 800осіб, що становить 53% від планового завдання.

Коментарі