•  

Рятувальники Полтавщини закликають водіїв бути обережними на дорогах

110
Рятувальники Полтавщини закликають водіїв бути обережними на дорогах

Рятувальники Полтавської області звертаються до всіх водіїв особливо тих, які перевозять пасажирів, із проханням під час перебування на автошляхах, бути вкрай обережними та уважними за кермом, не перевищувати швидкість і не порушувати жодного правила дорожнього руху, передає Головне Управління ДСНС України в Полтавській області.

МНСники просять автолюбителів по-можливості скоротити кількість поїздок власним автотранспортом, або взагалі в цей час не виїжджати з гаражів і автостоянок та краще користуватися громадським транспортом.

Рятувальники закликають слідкувати за прогнозами Українського гідрометцентру при плануванні поїздок.

Водії повинні бути максимально обережними за кермом, обов’язково враховувати погодні та дорожні умови, дотримуватися безпечного інтервалу та дистанції, не перевищувати швидкість, уникати ризикованих маневрів.

За можливістю, утримуватися від подорожей на далекі відстані. Користуватися ременями безпеки. Застосовувати безпечні методи керування транспортними засобами.

Тим водіям, що не мають достатніх навичок керування, рятувальники радять утримуватись від поїздок під час негоди.

За таких складних умов пішоходам, без великої на те необхідності, не виходити на проїзну частину доріг. Пішоходи повинні пам’ятати, що на слизькій дорозі миттєво зупинити автомобіль неможливо, адже його гальмівний шлях збільшується щонайменше вдвічі.

Слизька дорога - це той чинник, котрий збільшує гальмівний шлях транспортного засобу в кілька разів.

Безпека дорожнього руху та життя людей залежить тільки від особистої відповідальності та пильності на дорогах кожного користувача.

Коментарі