•  

Рятувальники повідомляють про переселення більше 20 тисяч людей із зони АТО

780
Рятувальники повідомляють про переселення більше 20 тисяч людей із зони АТО

З початку антитерористичної операції з Донецької та Луганської областей Міжвідомчий координаційний штаб ДСНС перемістив та розселив понад 21,5 тисяч людей.

Про це повідомляє прес-служба Державної Служби України з надзвичайних ситуацій.

За їх даними серед відселених 8 тисяч 724 дітей, майже півтори тисячі інвалідів та людей похилого віку.

Найбільше громадян на даний момент розмістили у Києві, Київській, Запорізькій, Харківській, Одеській та Дніпропетровській областях.

Водночас чимало громадян самостійно залишили постійне місце проживання і тимчасово перемістилися до своїх родичів чи знайомих в інших областях. Для отримання інформації з питань соціального забезпечення вони можуть звернутися до соціальних служб чи місцевих органів влади за місцем тимчасового проживання»,- сказано в повідомленні.

У відомстві нагадують, що в кожній області на базі територіальних підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій створені регіональні штаби, куди за допомогою можуть звернутися переселенці та ті, хто бажає залишити Луганську та Донецьку області.

Також громадяни можуть телефонувати на Урядову «гарячу лінію» за телефоном 0 800 507 309.

Крім того, для координації роботи волонтерські та громадські організації можуть звертатися в оперативну групу Міжвідомчого координаційного штабу в ДСНС України за номером +38(044) 247-30-02.


Варвара Самохіна

"Останній Бастіон"

Коментарі