•  

«Самопоміч» умила руки від «брудного» Матковського

3850
«Самопоміч» умила руки від «брудного» Матковського

Об’єднання «Самопоміч та відмовилось приймати до своїх лав екс-мера Полтави Андрія Матковського – бо є питання щодо корупції і політичної продажності.

Політсила також заборонила Матковському, який знов мітить у крісло міського голови Полтави, використовувати її бренд в агітації та пов’язувати свою діяльність з громадською ініціативою.

Раніше люди Матковського – Ігор Кужик, Віталій Нікіпелов та Назар Малиновський були помічені в піар-акції на тлі банера «Самопомочі», під час благодійного ярмарку.

Прес-секретар ініціативної групи Об’єднання «Самопоміч — Полтава» Світлана Варвянська з цього приводу повідомила журналістам:

«Команда екс-мера побувала у Львові і зробила свою презентацію, (…) а у нас принцип — створювати можна і декілька ініціативних груп, які є громадськими, а не політичними об’єднаннями, а потім будемо дивитися на ваші дії, на людей, які працюватимуть із вами. Тільки потім можна було говорити за формування команди для участі у виборах.

Прес-секретар зазначила, що дуже скоро після цього політсила «отримала багато повідомлень, дзвінків від полтавців, які розповіли про негативні сторони екс-мера. Це і земельні питання, а також своєрідне бігання від партії до партії, адже пригадали і цю історію із Блоком Петра Порошенка». Тож сьогодні ми отримали офіційного листа від засновників «Самопомочі», де говориться, що сталася помилка і ми не маємо із цією командою нічого спільного. Також є чітка інформація щодо заборони використовувати наш бренд та ім’я командою екс-мера у своїй діяльності».

Коментарі