•  

Самовикриття: Єврейський ватажок виступив на захист Гітлера. Він зовсім не хотів знищити євреїв

770
Самовикриття: Єврейський ватажок виступив на захист Гітлера. Він зовсім не хотів знищити євреїв

Промова ватажка незаконного єврейського анклаву на окупованих територіях ісламської Палестини Нетаньяху на 37-му сіоністському конгресі, що відбувся 20 жовтня, завдала могутнього удару по найбільш головному єврейському міфу - так званому «Голокосту».

У прагненні виставити палестинців основними «світовими лиходіями», Нетаньяху мимоволі викрив наймасштабнішу єврейську брехню. За новою версією, автор «голокосту» зовсім не Гітлер, а палестинський муфтій.

Ось цитата з виступу Нетаньяху, який навів «діалог» між Гітлером і муфтієм Палестини аль-Хусейні:

«Гітлер в той час зовсім не хотів знищити євреїв, він хотів їх вигнання. І аль-Хусейні відправився до Гітлера і сказав: «Якщо їх просто вигнати, вони прийдуть до нас».

Гітлер: «Так що мені з ними робити?»

Муфтій: «Спалити».

Кінець цитати.

Таким чином, Нетаньяху представив шейха Аміна аль-Хусейні не тільки як головного організатора «Голокосту» євреїв в Європі, але і як «муфтія всієї Німеччини», якому підкорився сам фюрер.

Нетаньяху публічно спростував основне положення єврейського культу «Голокосту», згідно з яким Гітлер, нібито, планував знищення євреїв.

Нагадаємо, що за заперечення «Голокосту» в країнах Заходу переслідують істориків і дослідників, які доводили, що Гітлер ніколи не знищував мільйони євреїв в концтаборах і ніколи не планував цього робити, а збирався їх вислати.

З цими істориками та дослідниками на Заході євреї ведуть запеклу війну не на життя, а на смерть.

Тепер те ж саме визнав не просто прем'єр-міністр Ізраїлю, а й ватажок сіоністів та ще й на всесвітньому з'їзді сіоністів! Цікаво, чи посадять тепер Нетаньяху за заперечення «Голокосту»?

Відділ моніторингу

"Останній Бастіон"

Коментарі