•  

САНКЦІЇ. Американці посилюють фінансові удари по оточенню банди Путіна

330
САНКЦІЇ. Американці посилюють фінансові удари по оточенню банди Путіна

За повідомленням Times з посиланням на високопоставлене джерело у Вашингтоні, Америка обмежить доступ російських компаній до банківських позик, якщо Путін не забезпечить виконання "домовленостей з мирного врегулювання на сході України".

В даний час ряд компаній і банків з путінської Росії можуть отримувати кредити і купувати акції та облігації з терміном погашення більше 30 днів. За даними газети, у Вашингтоні планують обмежити цей термін одним тижнем.

Обмежувальні заходи проти олігархів з ближнього кола Путіна і їх великих бізнес-інтересів означатимуть різке загострення фінансових санкцій, введених проти Москви.

За словами високопоставлених американських чиновників, пропозиції, висунуті у Вашингтоні, мають на меті закрити західні кредитні ринки для Росії. У разі ухвалення додаткових заходів впливу на Росію, компанії, що потрапили під санкції, будуть змушені оновлювати свої кредитні угоди щотижня.

"Подивимося, чим друзі Путіна дадуть відповідь на це", - заявило джерело Times, яке повідомило про підготовку до загострення банківської війни.

У списку санкцій США і ЄС входять "Сбербанк", "Газпром нафта", "Банк Москви", "Газпромбанк", "ВТБ", "Россельхозбанк", "ВЕБ", "НОВАТЕК Роснефть".

Крім закриття доступу для російських держбанків і компаній до міжнародного ринку капіталу, західні країни ввели обмеження на експорт устаткування для російського ПЕКу.

Повідомлення Times збіглося із заявою помічника глави держдепартаменту США Нуланда про те, що Вашингтон посилить тиск на Росію і російські тербанди на Донбасі в разі ескалації конфлікту.

"Ми чітко дали зрозуміти, що санкції залишаться в силі, поки мінські домовленості не будуть повністю виконані. Але ми також дали зрозуміти, що в разі ескалації насильства ми готові посилити тиск на Росію", - сказала Нуланд.

У минулий четвер президент України Порошенко в ефірі американської телекомпанії CNN заявив про підготовку Росії до ескалації військових дій на Донбасі.

Відділ моніторингу

Останній Бастіон

Коментарі