•  

«Санкції тю-тю»: Великобританія розблокувала 23 млн. дол. на рахунках екс-міністра екології Злочевського, який розшукується ГПУ

110
«Санкції тю-тю»: Великобританія розблокувала 23 млн. дол. на рахунках екс-міністра екології Злочевського, який розшукується ГПУ

Центральний кримінальний суд Англії та Уельсу 20 січня закрив кримінальну справу про незаконні прибутки екс-міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського, розблокувавши 23 мільйони доларів. Про це повідомила компанія «Burisma Holdings», акціонером якої є Злочевський, пише видання «iPress».

У повідомленні уточнюється, що в квітні 2014 управління по боротьбі з економічними злочинами Великобританії заблокувало гроші на рахунках компанії «Brociti Investments Ltd», а 31 жовтня Великобританія заарештувала його активи.

Нагадаємо, раніше Генеральна прокуратура України оголосила в розшук екс-міністра екології та природних ресурсів Миколу Злочевського. Йому оголосили підозру у скоєнні злочину за ст. 368-2 Кримінального кодексу, це стаття, яка передбачає відповідальність за незаконне збагачення.

13 листопада Генпрокуратура України відмовилася порушити справу проти екс-міністра екології та природних ресурсів уряду Азарова Миколи Злочевського, який брав участь у видачі ліцензій через підставних осіб компаніям, власником яких був сам.

За версією ЗМІ, Микола Злочевський на посту міністра екології брав участь у видачі ліцензій через підставних осіб компаніям, власником яких був сам. Чиновник обіймав посаду міністра екології та природних ресурсів в уряді Азарова з 2010 по 2012 рік.

Він володіє газодобувної компанією «Burisma Holdings», а зараз перебуває за межами України.

Злочевський вже ставав героєм публікацій «Прокурорською правди»: він побудував дві фортеці для приватного користування під Києвом на ділянці площею майже 4,5 гектара, що знаходиться між Вишгородом і селом Хотянівка на березі обвідного каналу Київського водосховища. Журналісти дізналися, що земельна ділянка належить компанії "Великі ключі", співзасновником якої з найбільшим внеском у статутний фонд є сам екс-міністр Микола Злочевський.

Коментарі