•  

Сапер, який розміновував приміщення Головного управління Нацполіції, лишився без рук. На щастя, лише під час навчань (фото)

2530
Сапер, який розміновував приміщення Головного управління Нацполіції, лишився без рук. На щастя, лише під час навчань (фото)

Приміщення Головного управління Національної поліції у Полтавській області замінували. Щоправда, лише в рамках навчань.

Як ідеться в офіційному повідомленні, в ГУНП було проведено навчання з перевірки дій працівників поліції в разі виявлення вибухонебезпечного предмету в адміністративному будинку.

За задумом, у ході здійснення повсякденної діяльності працівниками поліції виявлено невідомий предмет в одному з холів приміщення.

Даний предмет – це картонна коробка з примотаною до неї липкою стрічкою корпусом від мобільного телефону та дротами, які ведуть в середину коробки. На місце події залучено працівників відділення охорони адмінбудинку, які блокували доступ до даного предмету інших осіб та забезпечили евакуацію з приміщення працівників та відвідувачів через запасний вихід.

Одночасно на місце події викликано спеціалістів вибухотехнічної служби, слідчо-оперативну групу та кінологічну службу, ідеться у публічному звіті.

Поліцейські опублікували фото з навчань. На одному з них видно, як сапер несе умовну вибухівку у спецкостюмі, але без захисних рукавиць.

В рамках навчань вибухотехніки винесли «небезпечну» знахідку з корпусу, помістили у спеціальний контейнер, завантажили у спецавтомобіль і вивезли на полігон для знешкодження.

Згідно з інформацією з відкритих джерел до саперського костюму входять рукавиці, які зазвичай виготовляють із кевлару або номексу.

Схоже

Лазірки: не давши зібрати урожай, поліція почала самостійно засівати поля ...

Остання спроба нажитися: у Оржицькому районі силовики розпочали знищувати врожай ...

У Одесі затримали Дмитра Головіна. Чи стане Олег Бех наступним?

Хроніки «реформ»: У Краматорську поліцейські намагалися налагодити «кришування» наркоторгівлі

У Лохвицькому районі впіймали крадіїв лісу

Коментарі