•  

СБ України підозрює донецького журналіста в тероризмі та утримує під вартою в Полтаві

990
СБ України підозрює донецького журналіста в тероризмі та утримує під вартою в Полтаві

Слідчий відділ УСБУ в Полтавській області здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою журналіста газети «Лиманская сторона» і сайту «Наш Лиман» (місто Красний Лиман, Донецька область) Євгена Фроленка у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.258-3 КК України (створення терористичної групи чи терористичної організації), передає «Телекритика».

Про це повідомляє Інститут масової інформації (ІМІ) з посиланням на відповідь на інформаційний запит заступника керівника штабу Антитерористичного центру при СБУ В.Тарнавського.

Антитерористичний центр при СБУ повідомив, що «15 листопада ухвалою Октябрського районного суду Полтави відносно підозрюваного Фроленка Є.О. у порядку, визначеному главою 18 КПК України, застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою».

«Повідомляємо, згідно з відомостями, що внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, слідчим відділом УСБУ в Полтавській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №2201417000000107 за підозрою громадянина України Фроленка Євгена Олександровича, 09.091978 р.н., у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.258 (3) КК України», - зазначається у відповіді.

ІМІ раніше повідомляв, що журналіст газети «Лиманская Сторона» і адміністратор сайту «Наш Лиман» Євген Фроленко був викрадений 8 листопада групою невідомих озброєних осіб з власної квартири у місті Красний Лиман. Дружина журналіста встановила, що він перебуває в СБУ у Полтавській області.

Коментарі