•  

СБУ долучилася до переслідування «Останнього Бастіону»

1430
СБУ долучилася до переслідування «Останнього Бастіону»

Голова Полтавської ОДА Головко стягує все новий ресурс для розправи.

Працівники Служби безпеки України долучилися до політичного переслідування журналістів і членів «Останнього Бастіону». У цьому вони допомагають ГУ НКВД і прокуратурі в Полтавській області.

ЧИТАЙТЕ: «Останній Бастіон» заявляє про замовне політичне переслідування «Антинародним Фронтом»

Видання нагадує СБУ про основне завдання – забезпечувати державну безпеку України, її громадян. У повноваженнях Служби безпеки України, які визначені Законом України «Про Службу безпеки України», немає жодного пункту про політичне переслідування громадян.

Якщо СБУ не припинить незаконні репресії проти «Бастіону», видання в прискореному режимі буде змушене викласти у відкритий доступ матеріали про корупцію керівництва Служби, над якими ми тривалий час працюємо. Це теми незаконної вирубки лісів, крадіжок газоконденсату, елітні автопарки, недостовірні дані в е-деклараціях тощо. 

Доводимо до відома силових структур, що в Україні діє верховенство права. Це фундаментальний правовий принцип і правова доктрина, яка передбачає, що жодна людина не є вище закону, що ніхто не може бути покараним державою, крім як за порушення закону, і що ніхто не може бути засудженим за порушення закону іншим чином, ніж у порядку, встановленому законом.  

Коментарі