•  

СБУ провела обшуки у МВС і його підрозділах

990
СБУ провела обшуки у МВС і його підрозділах

Співробітники Служби безпеки України за дорученням Генеральної прокуратури провели обшук в будівлі Міністерства внутрішніх справ на вулиці Богомольця у Києві.

Цю інформацію підтвердила голова прес-служби СБУ Олена Гитлянська, повідомляє "ЛІГАБізнесІнформ".

В СБУ уточнили, що вчора, 31 березня, співробітники Служби безпеки України провели обшуки в Міністерстві внутрішніх справ на вулиці Богомольця у Києві.

"Так, це відбувалося вчора, але це відбувалося за дорученням Генеральної прокуратури, тому, будь ласка, щодо справи і чому - звертайтеся в ГПУ, ми виконували їх доручення", - зазначила речник СБУ.

У прес-службі Генпрокуратури цієї інформації не повідомили, пообіцявши її уточнити найближчим часом.

Раніше депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук на своїй сторінці у Facebook із посиланням на власні джерела повідомив, що СБУ проводить масові обшуки в кабінетах заступників голови МВС, "Спецсервісі" та інших структурних підрозділах міліції.

"Дуалізм влади погубить Україну. Протистояння між президентом і Кабміном набирає нових обертів. Наразі за інсайдерською інформацією СБУ проводить масові обшуки в міністерстві внутрішніх справ. Обшуки проводяться в кабінетах заступників міністра внутрішніх справ, "Спецсервісі" та інших структурних підрозділах МВС", - написав нардеп.

Згодом Мосійчук додав, що, окрім економічного відділу МВС на Богомольця, 10, обшук відбувався також в Державному підприємстві МВС "Спецсервіс" та вдома в директора цього підприємства.

"МВС намагається звести вчорашні обшуку на першоквітневий жарт. Насправді вчора дійсно проходили слідчі дії в Державному підприємстві МВС "Спецсервіс", вдома в директора цього підприємства та в економічному відділі МВС на Богомольця, 10. Цю інформацію, підтверджують працівники МВС і прес-служби СБУ", - зазначив нардеп.

Коментарі