•  

СБУ прозвітувала про затримання на Полтавщині двох прокурорів-хабарників

1980
СБУ прозвітувала про затримання на Полтавщині двох прокурорів-хабарників

Служба безпеки України звинувачує двох прокурорів місцевої прокуратури на Полтавщині у вимаганні 5 тисяч доларів США з місцевого бізнесмена.

Як ідеться у звіті СБУ, оперативники спецслужби встановили, що начальник Хорольського відділу Лубенської місцевої прокуратури Полтавської області та прокурор цього відділу вимагали гроші від колишнього директора одного з місцевих приватних підприємств. Чоловіка обвинувачено у нібито привласненні бюджетних коштів. За 5 тисяч доларів прокурори обіцяли змінити директору обвинувачення на менш тяжкий злочин та у майбутньому укласти угоду про визнання винуватості з визначенням покарання у вигляді штрафу.

Співробітники затримали обох прокурорів згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України після одержання всієї суми неправомірної вигоди. Одного на робочому місці, а другого за місцем проживання.

Наразі прокурорам повідомлено підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди, якщо неправомірна вигода у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди).

У разі доведення вини начальнику прокуратури загрожує від 5 до 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна. 

     

Схоже

Наживаються «Онур», ДБР, прокурори та судді, розплачуватимуться наші онуки та ...

Дерибан на крові: як грантожери порозумілися з корупціонерами

​Кобеляцька прокуратура вимагає позбавити волі місцевого мешканця за самовільну зайняту ...

В нормальній країні на співробітників НАБУ вже завели б справу ...

За фактом незаконної вирубки дерев у Полтавському районі порушили кримінальну ...

Коментарі