•  

СБУ розслідує феєрверк 9 травня у Лубнах

2420
СБУ розслідує феєрверк 9 травня у Лубнах

Головне управління СБУ Полтавської області проведе розслідування та притягне до відповідальності винних у проведенні салюту 9 травня у Лубнах. Про це УНН повідомили прес-секретар державної адміністрації Надія Діденко.

За словами прес-секретаря, вже стало відомо, що місцева влада Лубен не причетна до салюту 9-го травня.

“Справа у тому, що організовувала не міська і не районна влада. Це місцевий бізнес. Голова адміністрації Валерій Головко сьогодні зустрівся із керівником Служби безпеки України області. За цим фактом буде проведено розслідування. За його результатами, до конкретних людей, які порушили постанову, буде вжито заходи. Причетні до феєрверку будуть покарані. Заходи будуть вжиті однозначно”, — наголосила вона.

Раніше віце-прем’єр-міністр — міністр культури В’ячеслав Кириленко наголошував, що в Україні 8-9 травня не буде жодних військових акцій та феєрверків.

Як повідомляв УНН, водночас, в Одесі на День Перемоги, 9 травня, запланували організувати святковий феєрверк, про що зазначалося в оприлюдненій на сайті Одеської міської ради програмі заходів з нагоди 70-річчя перемоги у Другій світовій війні.

За інформацією місцевих ЗМІ, 9 травня в Одесі на Думській площі святкування Дня Перемоги завершилося феєрверком з 70 залпів.

Коментарі