•  

СБУ затримала на кордоні 5 величезних сумок з позолоченими іконами і церковним інвентарем. ФОТО

660
СБУ затримала на кордоні 5 величезних сумок з позолоченими іконами і церковним інвентарем. ФОТО

У Луганській області Службою безпеки України спільно з прикордонниками та військовослужбовцями ЗСУ ліквідовано канал контрабанди через лінію розмежування великої партії предметів з дорогоцінних металів.

 Як повідомляє УКРОП, про це інформує прес-центр СБУ.На залізничній колії поблизу станції Кондрашевский (Станично-Луганський район) співробітники СБУ та військові затримали поїзд. При огляді тепловоза виявлено п'ять господарських сумок з ювелірними та сувенірними виробами, церковним начинням.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Глава СБУ Василь Грицак звернувся до російських військовослужбовцям з проханням не виконувати злочинні накази і не їхати на Донбас. Багато звідси вже живими не повертаються«Вага вантажу вимірюється десятками кілограмів. Зловмисники намагалися нелегально вивезти з тимчасово окупованій території срібну та позолочену посуд, ікони, хрести, панагії - вироби одного з відомих виробників ювелірної продукції, який залишився на території, контрольованій бойовиками «ЛНР», - вказує відомство.

Відкрито кримінальну провадження за ст. 258-5 Кримінального кодексу України - фінансування тероризму. Тривають слідчі та оперативні заходи для встановлення всіх деталей правопорушення.

Коментарі