•  

Сьогоднішню сесію Полтавської міськради зірвали активісти (ВІДЕО)

830
Сьогоднішню сесію Полтавської міськради зірвали активісти (ВІДЕО)

Під час розгляду 6-го питання «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою юридичним та фізичним особам», у сесійній залі атмосфера стала неспокійною.

Представники громадськості вигукували, що проти «дерибану» земельних ділянок у Полтаві та вимагали прозорості та відкритості.

Однак, меру Полтави Мамаю якось вдалося заспокоїти людей, запевнивши їх, що «кожна сотка землі буде тепер погоджуватись із громадою».

Блокування засідання почалася під час доповіді. Депутати проголосували за питання, що викликало обурення громадськості.

Під час обговорення питання номер 6 – «Про надання земельних ділянок, передачу в користування та продовження права користування земельними ділянками», та номер 11 – «Про розгляд клопотань щодо продажу земельних ділянок», громада розпочала блокувати трибуну, з якої доповідав начальника управління земельних ресурсів Юрій Тригубов.

Активісти гучно включали приймач, з піснями «Океану Ельзи» та били в барабани.

Мешканці Полтави, присутні на сесії, вимагали, щоб всі питання, які стосуються землі, обговорювали з громадськістю.

Також, до сесійної зали намагалися ввірватися люди, які перебували в коридорі люди від Мамая. Прорвавши охорону, п’ятеро активістів ввійшли до зали.

Обговорюючи 6-те питання сесії меру Мамаю та начальнику управління земресурсів Тригубову, вдалося переконати громаду, що про питання про продаж землі - немає жодної мови.

- Про продаж нових земельних ділянок немає ніякої мови. Йдеться про оформлення права на користування вже існуючих ділянок, та виготовлення технічної документації дозволить залучити до міського бюджету необхідні кошти, – завірив Тригубов.

11-те питання зняли з порядку денного та перенесли на наступну сесію міської ради.

Олександр Мамай запевнив всіх присутніх, що в подальшому всі земельні питання будуть виносити на громадські слухання.

Коментарі