•  

Селам Полтавської області передали нові авто для вивезення відходів

790
Селам Полтавської області передали нові авто для вивезення відходів

Два нові спеціалізовані автомобілі ГАЗ надаватимуть комунальні послуги жителям Мачухівської, Калашниківської та Судіївської сільських рад (Полтавський район Полтавської області). Один із них призначений для збору і вивезення сміття, другий – для викачки і вивезення рідких побутових відходів.

Автомобілі придбано в рамках Стратегії соціального партнерства Полтавського району і ПрАТ «Нафтогазвидобування» на 2014-2016 роки. Компанія виділила на ці потреби 780 тис. грн.

Передача нового сміттєвоза ГАЗ-53 та асенізаційної машини ГАЗ КО-503-В-2 відбулася під час відкриття мотобольного стадіону в селі Мачухи за участі керівництва області та району.

«Техніка знаходитиметься на балансі комунального підприємства, спеціально створеного у Мачухівській сільській раді. Планується, що підприємство почне надавати комунальні послуги на території цієї та двох прилеглих сільських рад протягом осені. В цілому послугами буде охоплено понад 6 тисяч осіб», - повідомили у прес-службі компанії.

Передача двох спецавтомобілів – це вже другий проект, реалізований в рамках Стратегії соціального партнерства Полтавського району і ПрАТ «Нафтогазвидобування» на 2014-2016 роки. Тижнем тому компанія вже передала медичне обладнання для діагностики кардіологічних хвороб Полтавській районній центральній лікарні. До кінця року планується здійснити ще один проект – відремонтувати вуличне освітлення у селі Підлепичі та селі Клименки (Калашниківська сільрада).

Коментарі