•  

Сенчу можуть визнати зоною надзвичайної екологічної ситуації

2203
Сенчу можуть визнати зоною надзвичайної екологічної ситуації

Начальник Державної екологічної інспекції в Полтавській області Сергій Кравченко розповів про можливість визнання території Сенчанської сільскої ради зоною надзвичайної екологічної ситуації.

Про це він заявив під час робочої комісії з вивчення ситуації, що склалася на території Сенчанської сільської ради Лохвицького району через діяльності нафтогазовидобувних підприємств.

За словами Кравченка, ситуація, що на наразі склалася на території населеного пункту, хоч і залишає бажати кращого, проте не критична.

На даний момент проводяться роботи з виявлення наслідків нафтогазовидобування на здоров’я населення.
Окрім цього було, начальник інспекції заявив, що було проведено експертизи з рівня забруднення грунтових вод та подано запит до департаменту освіти та науки в Полтавській області, щоб пересвідчитися, чи не впливає це на розвиток місцевих дітей.

– Ці заходи виявили певний рівень забрудненості в Сенчі. Він хоч і близький до високого, але поки що не є таким. В подальшому, якщо ситуація погіршиться, будемо змушені занести населений пункт до списку зон з надзвичайною екологічною ситуацію, – Кравченко. 

Нагадаємо, «Укргазвидобування» погодило буріння артезіанської свердловини в Сенчі. Запланований термін її здачі – жовтень цього року.

Коментарі

  • Рита Скворцова (18 вересня 2016, 17:04)

    А про Стаси все уже забыли. Там же от птицефабрики полный писец.

  • Дмитрий Авсеев (17 вересня 2016, 18:38)

    Докатились. Мало было Чернобыля...

  • Артем Кривой (17 вересня 2016, 12:03)

    По всей стране куча мест где критические загрязнения экологии, ну а власть на это плевала.