•  

Сергій Котов: Полтавська дитяча стоматполіклініка врятована від «реформ»

2100
Сергій Котов: Полтавська дитяча стоматполіклініка врятована від «реформ»

Міська влада Полтави не приєднуватиме Полтавську дитячу стоматологічну поліклініку до Дитячої міської клінічної лікарні в якості структурного підрозділу. Про це повідомив на робочому зібранні працівників стоматполіклініки Сергій Котов, начальник управління охорони здоров'я міста.

Зусиллями громади, активістів та персоналу поліклініки, відповідне питання було зняте з розгляду сесії міської ради.

«Не хочете (реформування), до вас дослухалися. Працюйте в звичайному режимі» - зазначив С. Котов.

Нагадаємо кілька днів тому начальник управління охорони здоров'я виступав перед працівниками стоматологічної поліклініки й розповідав переваги «реорганізації».

Колектив не схвалив ідею та всиловив позицію проти реформування. На думку персоналу, міська влада була зацікавлена в приміщеннях і земельній ділянці, на якій розташована дитяча стоматполіклініка. Саме через ці інтереси, на думку колективу, їх і хотіли під виглядом реформи, приєднати як структурний підрозділ до Дитячої міської клінічної лікарні, що розташована на мікрорайоні Левада. 

Фактично, стояло питання про виселення лікарів із приміщень, розташованих у центрі Полтави. Зрозуміло, що про жодну реорганізацію мова не йшла. Через це колектив стоматполіклініки звернувся за допомогою до громадськості. Більше тут.

Також на робочому зібранні в стоматполіклінці був присутній Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради від «Партії простих людей». Депутату не надали слова, тому він відзняв кілька селфі й зробив пост у Фейсбуці:

Нагадаємо, лідер «Партії простих людей» Сергій Каплін разом із Олександром Шамотою під час сильних снігопадів у січні цього року героїчно перемогли снігові замети. Капліну з Шамотою за 5 хвилин вдалося розчистити снігові замети, з якими активісти та комунальники міста боролися два тижні.

Наприкінці зустрічі батьки висловили вдячність колективу стоматполіклініки за якісну та фахову роботу.

Коментарі