•  

Сергій Жадан з новою збіркою віршів у Полтаві

2310
Сергій Жадан з новою збіркою віршів у Полтаві

Сьогодні відомий український поет і письменник Сергій Жадан привіз до Полтави нову збірку віршів і перекладів «Життя Марії». Презентація книжки, роздавання автографів та читання автором своїх поезій відбулося в актовій залі Полтавського педагогічного університету.

Сергій Жадан подякував публіці за теплий прийом, зазначив, що давно хотів побувати в Полтаві саме з читанням віршів (не так давно він був у нашому місті з гуртом «Собаки в космосі», давши концерт «Бийся за неї»). Цього разу поет лише декламував вірші, як нові, так і з попередніх збірок. Про свою нову книгу Сергій Жадан говорить, що «вона про любов і ненависть, а особлива тим, що писалася як щоденник – за короткий термін. Відрізняється особливо контрастним поєднанням внутрішнього та зовнішнього, світлого та темного».

Після читання, усі охочі були запрошені залишитися на прес-конференцію, де вони матимуть змогу поставити питання автору щодо цього та інших проектів. На презентації також був присутнім президент Meridian Czernowitz (видавництво, яке випустило нову збірку С. Жадана) Святослав Помаранцев.

Перед та після читань, могли купити книгу й отримати авторський автограф, а також сфотографуватися з поетом.

Презентація «Життя Марії» не обмежується лише стінами ВИШу, отож зустрічайте автора сьогодні о 19.00 в пабі «Хмільний бик» (вул. Ватутіна 2), де він далі читатиме свої поезії, які сприймаються по-різному, але нікого не лишать байдужими.

Сергій Нагорний 

Фото - Маргарита Костомарова

Коментарі