•  

Шахтарський профспілковий лідер спонсорує терористів – Кива

10450
Шахтарський профспілковий лідер спонсорує терористів – Кива

Ілля Кива розповів як депутат від КПУ примудряється одночасно фінансувати бойовиків і залякувати українських військових та облаштовувати собі мирне життя в Харкові.

Заступник голови УМВС України в Донецькій області Ілля Кива на своїй сторінці в соцмережі розповів про протиправну діяльність яка сходить з рук голови Профспілки робітників вугільних підприємств первинної профспілкової організації шахти «Червоний Партизан» що в місті Червонопартизанськ Луганської області та колишнього депутата від партії комуністів Василя Васильченко:

«У липні 2014р. коли українська армія знову стала на митний пункт КПП Червонопартизанське, Васильченко В. П. їздив на КПП і пропонував військовим здатися сепаратистам, і якщо вони не здадуться по-хорошому, то вони будуть убиті.

На даний момент цей собака профспілковий Васильченко В. П. досі підтримує і спонсорує з профспілкових внесків і грошей шахти «Червоний партизан» сепаратистів і козаків у місті Красний партизан і на шахті «Червоний партизан», та оплачують їм середній місячний заробіток.

Має двох дітей, син і дочка, які проживають в Харкові, часто до них їздить. За рахунок шахтарських грошей купив їм там квартири, машини і облаштувався, і ще це тварюка очорнює незалежну профспілку на шахті «Червоний партизан», який завжди відстоював працівників від таких як він.

До речі, з розповіді старожилів по селищу. Його батьки, і дід, і баба жили і живуть в селищі Олександрівському Свердловського району Луганської області, і старожили розповіли таку історію: під час великої вітчизняної війни над селищем Олександрівським були збиті два російських літаки, троє льотчиків поранених опустилися на парашутах на землю, і одна сім'я сховала російських їх, лікувала і годувала. Про це знав дід Васильченко, голови ПРВП на шахті «Червоний партизан», і дід пішов у комендатуру і здав де знаходяться російські льотчики. Льотчиків розстріляли, а з родиною, яка доглядала льотчиків, невідомо що сталося. Відбувається те, що Васілченко В. П. йде по крові, разом з усією профспілкою теркому вони здали краще державне вугільне підприємство «Свердловантрацит» Ахметову в «ДТЕК», і за це отримали відкати. У підсумку люди в цивілізованому рабстві, керівництво поводяться як царі, профспілка заробляє на лохах-трударях гроші. Зараз робітники в безкоштовних відпустках, а голову профспілки Васильченко В. П. ці безкоштовні відпустки не стосуються, і зарплату, за вірність Ахметову, цей колишній депутат комуніст дармоїд отримує 14 000 гривень, тим часом працівники без копійки в безкоштовних відпустках» - розповів Кива.

Коментарі