•  

Шкіряк звільнив головного рятувальника Полтавщини і очільника пожежної інспекції

1760
Шкіряк звільнив головного рятувальника Полтавщини і очільника пожежної інспекції

Виконуючий обов’язки голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Зорян Шкіряк звільнив начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Романа Кириленка та його заступника з державного нагляду та контролю Ігора Рудченка.

Про своє рішення Зорян Шкіряк написав вчора ввечері у Фейсбуці:

«Офіційно повідомляю про чергові кадрові рішення в керівництві територіальних підрозділів ДСНС України. Сьогодні, 6 квітня, за погодженням з Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим , звільнено з посад керівників Головних управлінь ДСНС в Дніпропетровській, Полтавській та Харківській областях. Крім того, звільнено з посад 22 заступники начальників обласних ГУ (У) ДСНС з державного нагляду та контролю (пожежна інспекція). Усі звільнення відбуваються згідно нормам чинного законодавства України. Кадровий потенціал ДСНС досить потужний і ми обов’язково знайдемо достойні заміни на всі звільнені посади. Щира вдячність колегам та працівникам ДСНС за розуміння і підтримку в намаганні провести кардинальні зміни в системі управління з прагненням подальшого реформування Служби для підвищення ефективності нашої роботи в нових реаліях. Працюємо. Слава Україні».

Раніше Роман Кириленко пішов у відпустку після подій 25 березня, коли «наживо» на засіданні кабінету міністрів України заарештували начальника ДСНС України Сергія Бочковського за підозрою у фінансових махінаціях та заяви голови уряду про відсторонення всіх начальників обласних управлінь.

Сьогодні телефони прес-служби обласного управління та приймальні начальника ГУ не відповідають. На офіційному сайті ГУ Кириленко та Рудченко наразі лишаються зазначеними в посадах.

Коментарі