•  

Школи Полтавщини завершують підготовку до нового навчального року (відео)

550
Школи Полтавщини завершують підготовку до нового навчального року (відео)

Освітянська галузь Полтавщини завершує підготовку до нового навчального року. Щоправда, далеко не всі школи готові на 100 відсотків. У багатьох, особливо сільських закладах, катастрофічно не вистачає як учителів, так і сучасної комп’ютерної техніки. Але про проблеми на цьому не вичерпуються.

В багатьох школах й досі не завершені ремонти. Або то коштів не вистачило, або підвів підрядник, кажуть директори. І це стосується як міських, так і сільських навчальних закладів. Дещо краща картина у школах, які знаходяться на територіях об’єднаних територіальних громад. А от у обласному центрі роботи продовжуватимуться й після першого дзвоника.

В сільській місцевості катастрофічно не вистачає кваліфікованих педагогів. Бракує і сучасної комп’ютерної техніки. В деяких школах востаннє її купували 20 років тому. В першу чергу це стосується загальноосвітніх навчальних закладів I-II ступенів. Саме тому цілком зрозуміло, що за найменшої можливості батьки віддають свої чада на навчання до міських шкіл, або возять до районного центру. 

Схоже

Затоплений садочок у Полтаві: батьки незадоволені пропозиціями відділу освіти (відео)

До полтавського вузу завітав із лекціями професор із Австрії

​Семенівський навчально-виховний комплекс на Полтавщині отримав нове технічне обладнання

Тривають навчання з цивільного захисту для керівників підприємств і освітніх ...

Мовне питання по-естонськи: президент розчарована бездіяльністю свого уряду в галузі ...

Коментарі