•  

Що полтавці думають з приводу здорожчання проїзду

400

«Останній Бастіон» провів опитування полтавців на вулицях міста з приводу подорожчання проїзду в автобусах та маршрутках до 3 гривень. Ось що з цього приводу думають жителі міста:

Артем, 15 років; Валерія, 15 років (школярі):

Для нас це дуже негативна новина. Протягом дня на маршрутці ми їздимо в середньому 3-4 рази, на вихідних ще більше. Влітку будемо їздити на велосипедах, а що робити? Автобусами користуватися будемо набагато рідше. Пересідатимемо на тролейбуси. Це не дуже зручно, але набагато дешевше.

Альона, 20 років (молода мама):

Хоч я зараз майже не користуюся громадським транспортом, бо з дитячим візком це не дуже зручно, та все ж це дуже дорого. Я не перестану їздити на автобусах, хоч як рідко це не відбувається. Може з часом пересядемо на тролейбус, але це також приноситиме труднощі, бо там завжди багато людей. У мене в сім’ї всі їздять на маршрутках та автобусах. Поки що вартість проїзду не відобразилася на нашому сімейному бюджеті, але хто знає що буде потім.

Наталія, 33 роки (у декретній відпустці):

Я ставлюся з розумінням до подорожчання проїзду в громадському транспорті. Просто у нас самих машина і я розумію, що бензин дорогий. Звичайним людям хочеться, щоб проїзд став дешевше, а як бути перевізникам? Я кожного дня користуюся автобусами і я думаю, що на нашому сімейному бюджеті подорожчання проїзду трохи відіб’ється. Також донька у мене їздить кожного дня до школи на кільцевому. Було б дійсно зручно, щоб для школярів зробили щось типу проїзних квитків. Такий варіант би нас влаштував.

Дмитро, 19 років (працівник СТО):

Я не користуюся громадським транспортом взагалі, бо у мене є машина. А от якби подешевшав бензин – було б узагалі добре, тоді і проїзд би зменшили. Останній раз я їздив на автобусі десь рік тому, а зараз мене взагалі не хвилює проїзд у громадському транспорті.

Надія Андріївна, 69 років (продавець газет):

Я не користуюся громадським транспортом, я ходжу пішки на роботу. Інколи їжджу на пільговому автобусі. Сини мої також не їздять на автобусах, вони пішки швидше доходять. На мою думку, підняття проїзду до 3 гривень не виправдане. Я думаю, що впринципі нормально було б, якби проїзд коштував 2, 75 грн.

Варвара Самохіна

"Останній Бастіон"

Коментарі