•  

Що приховується в ігноруванні постанов уряду депутатами «БПП» і «Батьківщини» в Полтавській облраді?

1760
Що приховується в ігноруванні постанов уряду депутатами «БПП» і «Батьківщини» в Полтавській облраді?

Депутати Полтавської облради від «БПП» та «Батьківщини» ігнорують постанову Кабінету Міністрів стосовно нафтогазового комплексу. Причина – як економічна – бажання не втратити можливість на місцях «вирішувати» долю нафтогазових родовищ на користь «потрібних» (часто фейкових) компаній, отримуючи за це «відступні», так і політична – дискредитувати кандидатуру прем’єра Яценюка та уряд у цілому, зігравши на руку своїм партійним босам (Порошенко-Тимошенко).

Так на засіданні постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, а згодом і на позачерговій сесії Полтавської облради, депутати проголосували проти передачі ПАТ «Укргазвидобування» спеціальних дозволів на видобування газу, нафти та конденсату на територіях нафтогазоносних площ Полтавщини. Із питанням про видачу відповідних дозволів «Укргазвидобуванню» до депутатів Полтавської облради звернулася Державна служба геології та надр України.


«Раніше ми голосували і приймали/не приймали рішення, то тепер з депутатів зробили формальність. Наша роль знівельована». – коментує рішення відхилити звернення та проігнорувати постанову Кабміну депутат облради Валерій Прядко.

Із цим твердженням не погоджується лідер ГС «Останній Басітон», директор «Полтаванафтогазгеології» Геннадій Сікалов:


«Постанова кабміну дає можливість отримувати спеціальні дозволи без корупційних шляхів, надіславши на адресу Державної служби геології та надр пакет документів, а державна служба зобов'язана протягом місяця погодити, або надати відповідь, чому вони не погоджують передачу нафтогазоих родовищ тій чи тій компанії».

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко також погодився, що неможливо здійснювати реформи в країні, де депутати облради цілеспрямовано блокують рішення уряду. 

Коментарі