•  

Що з Путіним? Захворів? Помер? Убили?

3080
Що з Путіним? Захворів? Помер? Убили?

Прес-служба Кремля опублікувала фото, на якому Путін розмовляє з маріонеткою-бандватажком окупованою Росією фінської провінції Карелія Худілайненом, однак фотографія була зроблена на сходці, яка пройшла тиждень тому.

На сайті Кремля 11 березня з'явилася стенограма балаканини Путіна і Худілайнена. Карельський сатрап розповідав про «економічну ситуацію в регіоні, також обговорювалися перспективи в різних сферах».

Фотографія Путіна разом з Худілайненом на сайті прес-служби Кремля датована 11 березня 2015. Ділова газета «Вести Карелии» писала, що сходка пройшла ще 4 березня. Тоді газета написала, що підсумки сходки будуть опубліковані тільки наступного тижня.

Останній раз Путін з'явився на публіці 5 березня - цього дня він зустрічався з прем'єр-міністром Італії Ренці.

Після цього у Путіна була тільки одне публічне поява, на якій його могли бачити не тільки чиновники: згідно з повідомленням на сайті Кремля, датованим 8 березня, з нагоди дня Клари Цеткін майор зустрівся з жінками. Але насправді цей захід було записано заздалегідь особистим оператором Путіна ще 5 березня, повідомив один з учасників зустрічі.

6 березня та в усі наступні дні Путін «проводив» тільки непублічні зустрічі: сходка ради безпеки, сходки з міністрами Сілуановим і Рівлін (Шойгу), ватажком злодійського «Внешнеекономбанку» Дмитрієвим.

10 березня, стверджується на сайті Кремля, Путін нібито зустрічався з сатрапом «Ямало-Ненецького автономного округу» Кобилкіним. Але дві людини, близькі до Кремля, кажуть, що в цей день Кобилкін не приїжджав в Кремль.

Повідомлення по сходці російського бандита з Худілайненом було опубліковано незабаром після того, як агентство Reuters з посиланням на джерело в уряді Казахстану повідомило, що зустріч в Астані ватажків Росії, Білорусі та Казахстану, що планувалася на 12-13 березня, не відбудеться. «Візит скасований, схоже, що Путін захворів», - повідомило агентство інформацію від власного джерела.

Чи живий взагалі Путін, під питанням. У ворожій столиці все більше політичних оглядачів говорять про те, що після вбивства 27 лютого Нємцова вибухнув конфлікт між впливовими бандами в керівництві Росії.

Згідно з деякими оглядами, вбивство Нємцова пов'язано з боротьбою за владу.

Коли тепер Путін з'явиться на публіці, живий або в труні, невідомо. На 12 березня у майора-узурпатора було заплановано участь в сходці з бандою «колегія ФСБ», але він туди не прийшов.

На 17 березня планується участь Путіна в сходці оргкомітету «Перемога» в кублі «центральний музей Вовк».

Тим часом у Лондоні газета Times пише в сьогоднішньому номері в статті «Що трапилося, Володимир?» Про дивне зникнення російського бандватажка з публічного простору.

Москва повниться чутками про здоров'я царя і міцності його позицій. Ця невизначеність навряд чи пройде швидко. Очевидно, що всередині московського двору наростає напруга. І цю напругу Захід повинен використовувати, щоб покарати російського царя і його придворних за агресію проти України.

В першу чергу, - на інформаційному фронті. Західні уряди повинні використовувати відомі їм фінансові таємниці найближчого оточення Путіна, щоб доносити цю інформацію до рядових росіян.

По-друге, Захід повинен розширити список санкцій, додавши туди всіх подільників Путіна. Метою повинні бути ті, хто визначає політику Кремля проти України, а не ті, хто її лише проводить.

Досі санкції не змогли переконати Росію змінити курс, а Греція та інші європейські країни починають сумніватися в загальній стратегії. Зараз Європі не час коливатися.

Страждати доводиться звичайним росіянам, але вони (ватники) можуть самі покласти цьому край, якщо почнуть домагатися нового керівництва в Росії. Захід може допомогти. Що б не утримувало Путіна від появи на публіці, Англія і її союзники не повинні забувати про те, щоб залучити Путіна до відповідальності за його божевільному авантюру в Європі, пише британська преса.

Відділ Моніторингу

Коментарі