•  

Що знайшла сусідня держава і втратила наша: "Без українців економіку чекала катастрофа", - голова Спілки польських підприємців і роботодавці

220

Економіку Польщі підняли українські трудові мігранти. Про це повідомляє голова Союзу польських підприємців і роботодавців Цезар Казмірчак, передають Патріоти України.

«Без українців нашу економіку чекала катастрофа. Вони самостійно вчать мову і потім сумлінно працюють», - говорить він.

За інформацією польського відомства у справах іноземців, близько 90% запитів про отримання в країні посвідки на проживання надходить від українських громадян. Більшість влаштовуються працювати на фермах, будівництвах і помічниками по господарству.

У свою чергу економіст Андрій Новак пояснює, що Польща приваблює українців більш високою зарплатою. "Польща завдяки українцям може істотно знижувати вартість своєї продукції за рахунок більш низької вартості оплати праці. А якби наші співвітчизники залишалися працювати на тих самих роботах, але вже в Україні, у нас було б збільшення аграрного виробництва, висока конкуренція, в результаті чого ціни на внутрішньому ринку пішли б на спад", - розповів він.

Посилання на джерело: http://patrioty.org.ua/ecomomic/shcho-znaishla-...

Коментарі