•  

Схоплені 3 українських націоналіста за страту зрадника України. Повний текст заяви УПА

1320
Схоплені 3 українських націоналіста за страту зрадника України. Повний текст заяви УПА

За повідомленнями ЗМІ, МВС України Авакова, який 25 березня 2014 вбив героя "Правого сектора", учасника першої російсько-чеченської війни на стороні Чечні - Сашка Білого (Олександра Музичка), схопили 18 червня троє українських націоналістів, киян - 25-річного Андрія Медведька, 26-річного Дениса Поліщука, ім'я третього не розголошується - і звинуватили їх у страті ворога українського народу, київського пропагандиста ФСБ Олексія Бузини 16 квітня 2015.

Андрій Медведько був керівником Печерської районної організації ВО "Свобода" у Києві. У 2014 році він балотувався в Київську місцеву раду від цієї парламентської партії.

Денис Поліщук висувався на виборах до українського парламенту в 2012 році від політичної партії "Українська Національна Асамблея".

Обидві нові жертви кривавого ката Авакова повністю заперечують причетність до страти ворога українського народу Бузини. Аваков обіцяв подальші арешти серед українських націоналістів.

Агент ФСБ в Україні Бузина, якого українські націоналісти називають антиукраїнською сволотою, був страчений 16 квітня 2015 воїнами Української Повстанської Армії (УПА), яка виступила 17 квітня з відповідною заявою.

У передмові до Заяви УПА польський портал пише:

"На поштову скриньку, створеній на залишках (промосковської) "Партії регіонів", "Опозиційний блок", надійшов лист, у якому Українська Повстанська Армія бере на себе відповідальність за вбивство низки опозиційних (промосковських) політиків і журналістів. УПА також планує фізичне знищення представників нинішньої влади і опозиції (промосковської).

"Ми несемо відповідальність за знищення Чечетова, Пеклушенко, Мельникова, Калашникова, Бузини. Ці напади були попередженням антинародному режиму олігархів-зрадників, що ми не жартували, коли сказали: "Або люстрація, або ліквідація", - йдеться в листі, який було опубліковано пізніше в Інтернеті ".

ЗАЯВА ПРО ЗНИЩЕННЯ ВОРОГІВ УКРАЇНИ

17 квітня, 0:17

От: elxj 7

Кому: pressa@opposition.org.ua

ЗАЯВА Української повстанської армії

Ми, патріоти України, зі зброєю в руках стали на її захист, заявляємо:

1. Ми беремо на себе відповідальність за знищення антиукраїнської сволочі: Чечетова, Пеклушенко, Мельникова, Калашникова, Бузини. Ці напади були попередженням антинародному режиму олігархів-злочинців, що ми не жартували, коли сказали: "Або люстрація, або ліквідація".

На підтвердження того, що тільки наші бійці провели ці напади, вказуємо на факт, невідомий громадськості: Калашников був ліквідований зброєю калібру 7,65х17 і 9х18, сам він також встиг зробити постріл зі своєї зброї.

2. Ми розгортаємо безжальну партизанську боротьбу проти антиукраїнського режиму злочинців і московських холуїв і відтепер будемо розмовляти з ними тільки мовою зброї до їх повного знищення.

3. Оголошуються державними злочинцями і будуть безжально знищуватися разом з їх сім'ями

- Всі вищі державні керівники, які в порушення законів України не ввели військового становища, не оголосили стан війни з Росією і не розірвали з окупантами дипломатично-торговельних відносин, незважаючи на пряму військову агресію РФ

- Всі посадові особи, які взяли участь у підписанні, ратифікації та реалізації т. Н. "Мінських угод", а також - винні в добровільній здачі українських територій ворогові

- Всі посадові особи, які захищають економічні інтереси окупанта в Україні

- Всі особи, які ведуть бізнес з окупантом, або надає йому які-небудь послуги

- Всі ворожі агітатори, які пропагують антиукраїнство, сепаратизм, здачу окупантові українських територій і толерантність до ворога

- Всі особи, винні в участі в задушенні Майдану

- Всі особи, які заважають добровольчому і волонтерського руху і підривають боєготовність армії

- Всі особи, які справили масове пограбування українського народу, і винні в серійних корупційних діяннях

4. Ми даємо 72 години особам, які завинили в антиукраїнській та антинародної діяльності, починаючи з 00.00 годин 18 квітня, щоб вони раз і назавжди покинули межі України. По завершенню зазначеного терміну, ми розгорнемо вже масове знищення ворогів України на всіх її територіях.

Ми рішуче відкидаємо пацифізм і толерантність до ворогів України і знаємо, що тільки кров і залізо розсудять нас з ворогами.

Час танцювальних майданів, гучних заяв і загравань з антинародним режимом пройшло - прийшов час народного гніву!

Смерть ворогам України! Слава Україні! Героям слава!

Українська Повстанська Армія

***

Відділ моніторингу

Останній Бастіон

Коментарі