•  

Штаб АТО: Російські диверсанти відкрили полювання на волонтерів на Сході України

110
Штаб АТО: Російські диверсанти відкрили полювання на волонтерів на Сході України

Терористи та російські диверсанти намагаються зупинити волонтерський рух у зоні антитерористичної операції.

Про це повідомив начальник групи інформаційно-психологічних операцій штабу АТО полковник Анатолій Кравчук.

«Нещодавно терористи повернулись до акцій з переодяганням у форму українських військових для проведення показових розстрілів мирних мешканців, бажано під камерами російських «чесних» новин. Нині ж бойовики відкрили полювання на волонтерів, котрі у зоні антитерористичної операції допомагають українським військовим. Особливо це стосується волонтерських груп, що перебувають у районі міста Маріуполь», - розповів Кравчук.

Також він зазначив, що для виявлення та фізичного знешкодження волонтерів сформовані спеціальні диверсійно-розвідувальні групи, що малоймовірно без участі російських фахівців з Головного розвідувального Генштабу РФ. Метою ДРГ є припинення волонтерського руху в зоні АТО, шляхом залякування.

Цю інформацію керівництво штабу АТО надало з метою попередження та застереження волонтерів, що нині працюють у зоні АТО.

Підтвердженням вищесказаного є той факт, що нещодавно волонтери з Маріуполя повідомляли, що працює диверсійна група, учасники якої виходять на зв'язок з волонтерами через соціальні мережі, видаючи себе за українських військових, щоб заманити волонтерів у пастку.

Коментарі