•  

Швидкі, якими мали вивезти поранених з Іловайського котлу не доїхали – зламалися

2520
Швидкі, якими мали вивезти поранених з Іловайського котлу не доїхали – зламалися

Автомобілі щойно створеної санітарної роти Полтавщини виходять з ладу, кілька навіть не доїхали до місця призначення – Сходу країни.

Саме цими автомобілями військове командування розраховувало вивезти поранених українських бійців, які потрапили в оточення під Іловайськом. Проте техніка зламалася дорогою.

Причина в тому, що рятувати життя військових послали транспорт якому по 20 років – автівки вщент розбиті. Про це повідомив голова обласного відділення Української Спілки ветеранів Афганістану Юрій Цомартов.

Санітарна рота Полтавщини з урочистою церемонією відправилася в зону АТО 27 серпня. Машинам потрібно було подолати близько 450 кілометрів до зони воєнних дій.

Частина машин «дожили» до місця призначення. Зараз в них дуже багато роботи – вивозять поранених із Іловайського «котла». Їздять під білими прапорами, але без належного захисту. Нині просять обмундирування, біноклі, додаткові радіостанції, запчастини для автомобілів, які потрібно ремонтувати після виконання бойових завдань - розповів Юрій Цомартов.

Коментарі