•  

Силовики заманюють школярів

5940
Силовики заманюють школярів

Зі шкільної лави на плац «силового» вишу – кадровики МВС і СБУ пішли полтавськими школами з агітацією, рекрутують абітурієнтів.

Силові відомства ідуть шукати – хто в майбутньому поповнить їх лави.

Спеціалісти з кадрів полтавського УМВС обходять школи з «інформаційними уроками», на яких агітують майбутніх випускників подавати документи до вищих навчальних закладів внутрішніх справ. Школярам розповідають тільки про переваги роботи в правоохоронній системі.

А в Чутівському районі місцева міліція навпаки – організувала для школярів візит до райвідділку. Зазвичай такі екскурсії носять профілактичний характер. Проте школярів запросили до тиру – місця яке пробуджує в хлопців позитивний інтерес до «силової» тематики. Після уроку про захист вітчизни в тирі школярів запевнили, що «будуть раді бачити у себе на службі».

Заклики вступити до своїх вишів розповсюдило і СБУ. Відомство сповістило школи, що веде прийом документів від абітурієнтів за трьома спеціальностями: «Державна безпека», «Філологія» і «Правознавство», бажаючих чекають до 1 березня. На вибір пропонують київську Національну академію СБУ та Інститут підготовки юркадрів для СБУ Юракадемії Ярослава Мудрого розташований в Харкові.

Коментарі