•  

Син Андрія Матковського володіє елітною нерухомістю в окупованому Криму

1760
Син Андрія Матковського володіє елітною нерухомістю в окупованому Криму

В розпорядженні «Останнього Бастіону» опинилися документи, що свідчать про наявність у громадянина Матковського Павла Андрійовича елітної нерухомості у Криму — в Ялті.

Згідно з витягом із реєстру нерухомого майна, громадянин Матковський Павло Андрійович володіє 131 м2 апартаментів у Ялті за адресою парк імені Гагаріна, 11.

«Нежитлові приміщення-апартамент № 65 загальною площею 131,0 м.кв. з прилеглою часткою балкону літ. а31, балкону літ. а32, з прилеглим балконом літ. А19», - написано в документі.

Свідоцтво про право власності на апартаменти Павло Матковський отримав 27.09.2012 року.

Роком раніше він придбав паркувальне місце на 14,6 м2 за цією ж адресою.

Під час пошуку нерухомості у парку імені Гагаріна, 11, в Ялті, Google знаходить Комплекс «Апарт-Отель "Парус" ЖК Премиум класу».

«Многофункциональный комплекс премиум-класса «Парус» расположен в сердце одного из самых красивых парков Ялты – Приморского. Комплекс апартаментов – это 14-этажная новостройка с монолитно-каркасной технологией постройки... Дом расположен в 150 метрах от Черного моря. Собственникам предлагаются апартаменты как под отделку, так уже и с завершенным ремонтом и мебелью. Высота потолков – 3,2 м. Каждый апартамент оборудован открытой террасой площадью от 8 до 135 м2...» - читаємо в описі комплексу.

Ми дізналися приблизну вартість нерухомості Павло Матковського. Апартамент площею 134,2м2 (у Матковського 131 м2) коштує 21 мільйон 575 тис. грн.

Іншої зареєстрованої нерухомості в Україні в Матковського Павла Андрійовича немає.

Нагадаємо, що раніше «Останній Бастіон» оприлюднював інформацію, що син Андрія Матковського Павло публікує в своєму Instagram фото з відпочинку на найдорожчих курортах Європи.

Андрій Солодовник

Коментарі