•  

Сірик «злив» круглий стіл по обговоренню будівництва у центрі Полтави

10010
 Сірик «злив» круглий стіл по обговоренню будівництва у центрі Полтави

Сьогодні, 24 квітня, о 14 годині у Полтавському міськвиконкомі мав би пройти круглий стіл між мешканцями будинку Ляхова, 12а та представниками горезвісного ТОВ «Архімета» за участю керівництва міста та області, міліції, СБУ, прокуратури та Міноборони. Питання зрозуміле – незаконне будівництво багатоповерхівки в центрі міста, що спричинило екологічне лихо.

Але як стало відомо, засідання вирішили перенести, щонайменше, на тиждень. Чому? Вочевидь забудовника Сірика спіткало лихо, подібне до того, яке відбулось на його будмайданчику. Адже підкупати певних можновладних осіб заради «липових» дозволів на будівництво, платити тітушкам та правоохоронцям за захист незаконно загарбаної прибудинкової території та землі Міноборони не одне й те саме, як зустрітися з громадою для вирішення питання, яке вже перетворило центр міста на стічний злив для помиїв.

Здається, що >>в оголошеному нами конкурсі<< з'явився фаворит на найкращу назву і це - житловий комплекс «Стічний», адже Сірик зробив не що інше, як «злився».

Чи варто чекати шляхетності у вчинках від людини, яка знищує архітектурні пам’ятки, зводить будинки, які розсипаються швидше, ніж їх будують, та заливає історичну частину міста нечистотами? Питання звісно суто риторичне.

Коментарі