•  

Сирота з Полтави отримала від міськаради квартиру непридатну для життя

330
Сирота з Полтави отримала від міськаради квартиру непридатну для життя

Полтавка Оксана Усаніна сирота, починаючи з 2007 року, жінка стояла на квартирній черзі. Через 7 років, у серпні 2014 року на сесії виконкому міської ради Полтави було прийнято рішення «Про заселення жилих приміщень», згідно якого Оксана Усаніна отримала однокімнатну квартиру №206 жилою площею 19,8 кв.м у будинку №80 по вулиці Маршала Бірюзова.

Та омріяне власне житло виявилось насправді не таким, як передбачала жінка. «В квартирі немає електромережі, санвузлів, водопостачання», розповіла Оксана Усаніна журналістам телеканалу ІРТ. Єдине, що є, каже Оксана, це опалення. Однак батареї гріють порожнє приміщення, за що доводиться щомісяця віддавати по 300 гривень. Квартирі потрібен дорогий капітальний ремонт, але самотужки, говорить жінка, їй не впоратися.

Сама ж власниця квартири говорить, що хтось їй розповідав, що раніше в цій квартирі знаходився наркопритон, в якому мешкали безхатченки. Про це свідчить і безліч мотлоху, яка залишилась після них. Оксана впевнена, іншим людям, які стояли в черзі разом з нею дісталося житло з ремонтом.

В міськраді говорять, що жінкою опікувався центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і після отримання квартири Оксана до них більше не зверталася. Тим більше, що перед тим, як отримати ключі від помешкання, полтавка бачила своє майбутнє житло і погодилася на нього.

Юристи стверджують, що в Оксани ще є шанс на отримання придатного для проживання житла. Для цього їй треба звернутися до суду, проте процес може бути затяжним.

Марина Левчук

Коментарі