•  

Ситуація на сході України за минулі вихідні

140
  Ситуація на сході України за минулі вихідні

За минулі вихідні в зоні бойових дій на Донбасі зберігалася напружена ситуація. Не припинялися обстріли позицій і блокпостів українських підрозділів з боку російсько-терористичних військ.

Про це повідомляє координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук на свої сторінці у Фейсбуці.

Усього протягом 13-14 вересня зафіксовано не менше 40 обстрілів. Найбільша активність бойовиків і російських військ відзначена в районах н.п.Донецк, Луганськ, Дебальцеве, Попасна. Напружена ситуація зберігається в районі н.п.Маріуполь.

Російсько-терористичні війська ведуть обстріли не тільки позицій українських військ, а й цивільних об'єктів, в першу чергу будинків мирних жителів.

Також відзначаються випадки «дружнього вогню» між формуваннями бойовиків і регулярними підрозділами армії РФ. Так, в районі Дебальцево артилерією терористів обстріляна диверсійно-розвідувальна група російських військ. Зафіксовані й перестрілки між групами місцевих терористів, в т.ч. із застосуванням артилерії. За даними «Інформаційного опору», ці інциденти викликані низьким рівнем взаємодії між формуваннями бойовиків, а також між керівництвом «ЛНР» і «ДНР» і російським командуванням.

Відзначається зниження частини місцевих бойовиків в загальній чисельності російсько-терористичних військ на Донбасі. Сьогодні ця частка становить 30%, в деяких районах Луганської області - до 40%.

Коментарі