•  

Ситуація в зоні АТО станом на ранок 1 лютого

440
Ситуація в зоні АТО станом на ранок 1 лютого

Ситуація в зоні АТО станом на ранок 1 лютого за оперативними даними прес-центру АТО

Ніч з суботи на неділю в зоні проведення антитерористичної операції минула тривожно, бандити постійно обстрілювали з важкого озброєння позиції сил АТО та населені пункти.

На луганському напрямку з протитанкових ракетних комплексів та БМ-21 “Град” було обстріляне Щастя, з артилерії двічі Кримське, Трьохізбенка та Станично-Луганське.

На Донецькому напрямку з “Градів” були обстріляні населені пункти Петрівське, Новокалинове, Миколаївка. Останній також зазнав мінометного вогню.

З мінометів та “Градів” ворог тричі обстріляв Піски, а з артилерії – Водяне та Невельське.

На Дебальцевському напрямку ворожий мінометний вогонь вівся по Троїцькому, артилерія і міномети – по Міусу, Чернухіно, з БМ-21 “Град” злочинці вели вогонь по самому місту Дебальцево.

На Маріупольському напрямку з артилерії терористи обстріляли Виноградне, з реактивних систем залпового вогню БМ-21 “Град” вели вогонь по населеному пункту Зоря.

Нехтуючи життям мирних мешканців, бандити не припиняють підступно обстрілювати Піски, Щастя, Новокалинове, застосовуючи при цьому міномети, артилерію та реактивні системи залпового вогню.

Сили АТО впевнено тримають позиції, щоразу завдаючи терористам суттєвих втрат.

Коментарі