•  

Ситуація в зоні АТО станом на ранок 10 грудня

110
Ситуація в зоні АТО станом на ранок 10 грудня

Ситуація в зоні АТО станом на ранок 10 грудня за оперативними даними групи «Інформаційний Опір».

C 9.00 вчорашнього дня (09.12.2014) українські війська в зоні АТО виконують наказ про повне припинення ведення вогню. Російсько-терористичні війська продовжували вести обстріл, хоча їх інтенсивність протягом останньої доби істотно знизилася.

В цілому російсько-терористичні війська порушили режим припинення вогню більше 15 разів.

Зокрема, зафіксовані обстріли з боку противника на Дебальцевському плацдармі (основна частина обстрілів) і в районі Донецька. Вогонь вівся в основному зі стрілецької зброї і мінометів. Так, противником відкривався вогонь з позицій в районі н.п.Авдеевка, Мар'їнка, Нікішине, Чорнухине та ін. У районі н.п.Пескі бойовики тривалий час вели хаотичний вогонь зі стрілецької зброї по лісопосадці з невстановленою метою (українських військовослужбовців в даній лісопосадці на той момент не було).

Також не зменшилася бойова активність російсько-терористичних військ в зоні АТО у вигляді інших форм діяльності військ. Так, в північних і північно-західних районах Донецька фіксувалися активні переміщення підрозділів противника, який перекидає сили і засоби вздовж лінії фронту. Крім живої сили, відзначена перекидання бронетехніки, а також артилерійських систем - 6 установок ствольної артилерії прослідувало в бік Петровського району міста.

Закінчується перегрупування формувань бойовиків безпосередньо в Донецьку, а також в районі н.п.Ясіноватая і Горлівка.

Залишається напруженою ситуація на Дебальцевському плацдармі. У районі н.п.Нікішіно і Чорнухине відзначаються переміщення формувань бойовиків. Також противник активно здійснює маневри вздовж Бахмутськой траси, здійснюючи перекидання додаткових сил і засобів на ділянку фронту в районі н.п.Тошковка - зокрема, відзначена перекидання до 5 одиниць бронетехніки. Вогневі підрозділи артилерії бойовиків інтенсивно змінюють позиції і отримують боєприпаси.

У районі н.п.Старобешево тривали заходи щодо відновлення боєздатності тактичної групи російсько-терористичних військ, відведеної від лінії зіткнення з українськими військами для доукомплектування.

У районі н.п. Комсомольське зафіксовано наявність нового підрозділу бойовиків, на озброєнні якого знаходиться 6 одиниць бронетехніки і близько 10 одиниць автотранспорту.

Спостерігається подальше пересування конвоїв постачання бойовиків по трасі Сніжне - Донецьк, а також південь від Донецька (в районі Оленівки та Тельманове).

Коментарі