•  

Ситуація в зоні АТО станом на ранок 12 лютого

220
Ситуація в зоні АТО станом на ранок 12 лютого

Ситуація в зоні АТО станом на ранок 12 лютого за оперативними даними групи «Інформаційний опір».

У районі Дебальцевського плацдарму ситуація продовжує залишатися вкрай складною. Формування російсько-терористичних військ, раніше вийшло в район н.п.Логвіново, не дивлячись на втрати, продовжує утримувати позиції. Частина даного формування після ударів української артилерії відійшла до н.п. Нижнє Лозове і намагається там закріпитися. Українська артилерія продовжує завдавати масові вогневі удари по позиціях противника.

У районі н.п. Новогригорівка і Чорнухине тривають запеклі бої між українськими військами і формуваннями російсько-терористичних військ, які намагаються прорватися до Дебальцевого зі сходу. В даний район з Алчевська підійшла свіжа тактична група - близько 100-110 бойовиків, 6 танків і 11 ББМ, кілька критих вантажівок з гаубицями Д-30 на причепі.

В районі північніше Вуглегірська противник зосереджує залишки Горлівської «бронегрупи», яка раніше штурмувала Вуглегірськ. У складі даної бронегрупи залишилося лише 5 танків, проте командування бронегрупи очікує поповнення бронетехнікою зі складу Макіївської БТГ, яка на сьогоднішній день виконує функцію тактичного резерву для формувань, що оперують на північний схід від Єнакієвого.

У район станції Байрак (район Горлівки) противник перекинув 2 одиниці РСЗО БМ-21 «Град» і колону напівпричепів вантажних автомобілів. Супровід колони - російські військовослужбовці, половина з них в польовій формі ЗС РФ, половина - в українській формі нового зразка з нашивками «Укроп» і українськими «прапорцями».

У районі н.п. Саханка - Ленінське йдуть бої між наступаючими підрозділами українських військ, вони намагаються утримати позиції формуваннями російських найманців. Противник продовжує перекидати в район на північ дрібні групи терористів і найманців з району Тельманового. З боку РФ навпроти Новоазовська зосереджена батальйонно-тактична група (БТГ) російських військ. Противник продовжує завдавати вогневі удари на шляхах просування українських підрозділів і комунікацій, намагаючись сповільнити просування українських підрозділів і ускладнити перекидання резервів для закріплення на нових рубежах.

У районі н.п. Кримське і Трьохізбенка противник почав перегрупування своїх сил. Відзначається переміщення уздовж лінії фронту декількох дрібних тактичних груп. Всього зафіксована зміна позицій двома вогневими підрозділами артилерії противника і двома «піхотними» підрозділами з бронетехнікою.

В Донецьку (Куйбишевський і Київський райони міста) продовжує фіксуватися концентрація формувань бойовиків. У напрямку н.п. Авдіївка проїхала бронегруппа (4 танки, одна ЗУ-23-2 на Камаз і 6 ББМ - 2 БМП-2, 1 БМП-1 і 3 БТР-80). Між н.п. Піски і Красногрівка у противника з'явилася нова мінометна батарея.

Коментарі