•  

Ситуація в зоні АТО станом на ранок 12 січня

00
Ситуація в зоні АТО станом на ранок 12 січня

Ситуація в зоні АТО станом на ранок 12 січня за оперативними даними прес-центру АТО.

У зоні проведення антитерористичної операції продовжує зростати кількість обстрілів з боку терористів. Розпочинаючи з 18 години вчорашнього вечора, незаконні збройні формування 22 рази обстріляли позиції наших військових, в тому числі з важкого озброєння.

Районом найбільшого загострення залишатися донецький аеропорт та населені пункти поблизу нього. Учора ввечері відбулося бойове зіткнення між бойовиками та оборонцями нового терміналу аеропорту.

На донецькому напрямку терористи з мінометів обстріляли метеовежу донецького летовища та Авдіївку. Також, із мінометів, артилерії та реактивних систем залпового вогню «Град» бойовики обстріляли Тоненьке, Піски та Опитне, а з протитанкових керованих ракет - Гранітне.

На інших напрямках незаконними збройними формуваннями було обстріляно з мінометів населені пункти Вуглегірськ, Ленінське та Гнутово, з артилерійських систем – околиці Нікішино, а з «Градів» - населені пункти Одрадівка та двічі Гнутово.

Наші військові впевнено контролюють ситуацію та, за необхідності, наносять удари у відповідь, подавляючи найбільш активні вогневі точки терористів. Противник несе втрати.

Загалом за добу незаконні збройні формування 63 рази обстріляли позиції наших військових. При цьому варто відмітити, що приблизно з першої годині ночі і до самого ранку у зоні АТО спостерігається затишшя – за цих декілька годин тут не прозвучало жодного пострілу.

Коментарі