•  

Ситуація в зоні АТО станом на ранок 18 грудня

00
Ситуація в зоні АТО станом на ранок 18 грудня

Ситуація в зоні АТО станом на ранок 18 грудня за оперативними даними групи «Інформаційний Опір».

За останню добу зафіксовано перегрупування бойовиків у північних районах Донецька. В першу лінію знову висунуто минуле доукомплектування бандформування «Мотороли» і кілька підрозділів російських військ. Здійснюється підвезення цивільним транспортом боєприпасів на передову. Діє кілька (до 5-ти) «кочівних» мінометних розрахунків. У район Спартака терористами додатково перекинута зенітна установка ЗУ-23-2 на вантажному автомобілі.

З районуТельмановев районн.п.СтарогнатовкаіНоволаспависунувся ротна тактична група ЗС РФ (укомплектована військовослужбовцями двох окремих мотострілецьких бригад Південного військового округу РФ) з наданою артилерійської групою. Йдеться про РТГ, яка, як повідомляла група ІС, в результаті зіткнення ун.п.Гранітноевтратила як мінімум 1 танк і 1артустановкуі відійшла вглиб бойових рядів російсько-терористичнихвійськ на доукомплектування.

Ун.п.Краснодон відзначається конфлікт між бандформуваннями «ЛНР». Причина конфлікту - в захопленні однієї з груп терористів секретної бази (бойовики називають її «перевалочнийсклад») контрабандних вантажів, що належить іншому бандформуванню. «Правовласники» контрабандних вантажів вимагають повернути захоплене майно під загрозою застосування танків (з цією метою в місто введені 2 танки, один з яких заглух на в'їзді). Між сторонами конфлікту йдуть напружені переговори.

Залишається напруженою ситуація в районін.п.СтаніцаЛуганська. В даний район у розпорядженняросійсько-терористичнихвійськ прибула чергова партія поповнення з Луганська - до 130 бойовиків, 2 протитанкових артилерійських знаряддя МТ-12 «Рапіра», 7 бойових броньованих машин (включаючи 2 броньованих багатоцільових тягача МТ-ЛБ).

В цілому на Луганському напрямку відведення озброєнь та особового складу супротивника зафіксовано виключно на лівому фланзі, на невелику глибину (район Первомайськ - Стаханов). На інших ділянках фронтуросійсько-терористичнівійська продовжують тримати артилерію і бронетехніку на передових позиціях, проводячи регулярні обстріли передових позицій українських

Коментарі