•  

Ситуація в зоні АТО станом на ранок 2 грудня

330
Ситуація в зоні АТО станом на ранок 2 грудня

Ситуація в зоні АТО станом на ранок 2 грудня за оперативними даними групи «Інформаційний опір».

За минулу добу зафіксовано більше 50 обстрілів з боку російсько-терористичних військ. Зокрема, за напрямками:

- Донецьке - 26 обстрілів; - Луганське - 15; - Дебальцевське - 7; - Первомайське - 4.

У районі аеропорту в Донецьку і н.п.Авдіївка тривали запеклі бої. Після перегрупування і доукомплектування підрозділи російсько-терористичних військ здійснили ряд атак, завдаючи фланговий удар декількома штурмовими групами за підтримки бронетехніки і під прикриттям артилерійського вогню. У свою чергу, українським військам шляхом нанесення артилерією вогневих ударів по зосереджуваним і атакуючим формуванням противника вдалося зірвати ці атаки. Тим не менш, противник активно наносив мінометні удари в районі аеропорту, н.п. Піски і південніше Авдіївки.

У районі н.п. Дебальцеве зведена тактична група одного з мотострілкових з'єднань армії РФ, висуваючись в район бойового призначення, була обстріляна і атакована із засідки невстановленим підрозділом. Є загиблі і поранені, знищено дві одиниці техніки.

Також в районі н.п.Дебальцеве противник прагне нарощувати своє угруповання, перекидаючи в даний район через н.п.Красний Луч додаткове озброєння і бойову техніку. Зафіксовано як мінімум 2 конвої постачання, до складу яких входили буксирувані артилерійські системи (всього до 12 од. артилерії).

У район н.п.Станиця противник «партіями» перекидає бронетехніку (включаючи танки, по 3-4 одиниці за раз). Бронетехніка перекидається від кордону з РФ, під прикриттям артилерійського обстрілу позицій українських військ, «перекатом», з ретельним дотриманням маскування. Одночасно в даному районі мобільні групи противника, посилені бронетехнікою, прагнуть відтіснити українські війська від р. Сіверський Донець, чергуючи обстріли зі спробами атак. Танки противником застосовуються розрізнено, в основному як засіб вогневого посилення піхотної групи (до 1-2 одиниць). Відзначається висока активність мінометних розрахунків терористів.

У районі н.п. Новоазовськ одна з диверсійно-розвідувальних груп противника, під час виходу з території, контрольованої українськими військами, була виявлена і обстріляна бойовою охороною українських військ. В результаті, поспішно прориваючись на контрольовану бойовиками територію, дана ДРГ вийшла на власні МВВ (мінно-вибухові загородження). Є вбиті та поранені.

Коментарі