•  

Ситуація в зоні АТО станом на ранок 24 березня

00
Ситуація в зоні АТО станом на ранок 24 березня

Ситуація в зоні АТО станом на ранок 24 березня за оперативними даними групи «Інформаційний Опір».

Протягом останньої доби найбільш напружена ситуація в зоні АТО зберігалася в районі н.п.Авдеевка. Протягом вчорашнього дня терористи неодноразово завдавали вогневі удари з 120-мм мінометів, тричі зафіксований вогонь з танків, один раз бойовиками було завдано вогневий удар 122-мм артилерією. Також зазначено бойове зіткнення бойової охорони українських військ з групою бойовиків, яка намагалася прорватися в стик між двома опорними пунктами сил АТО. Після інтенсивного бою противник відійшов на вихідний рубіж під прикриттям мінометного вогню.

Протягом доби бойовики тричі наносили удари з 82-мм мінометів по н.п.Пескі. Також на даному напрямку терористами неодноразово відкривався вогонь із стрілецької і важкого піхотного озброєння (включаючи великокаліберні кулемети і гранатомети).

У районі н.п.Шірокіно бойовики в цілому 6 разів відкривали вогонь з мінометів калібру 120 мм і 82 мм. Крім того, висунуті вперед групи противника намагалися веденням інтенсивного стрілецької вогню змусити відійти передові підрозділи українських військ, що закріпилися в західній частині селища. По лінії Павлопіль - Широкино відзначається робота як мінімум двох мінометних підрозділів (120-мм), які діють окремими або парними розрахунками (1-2 міномета) методом «обстріл-відхід», і оснащені транспортними засобами. Відзначається підтягування в район Широкино 6 одиниць бронетехніки (з них 2 танки).

Триває процес нарощування боєздатності формувань російсько-терористичних військ практично по всій зоні АТО. У район Донецька через Алчевськ, Дебальцеве, Вуглегірськ прибувають конвої постачання. За останню добу зафіксовано прибуття 22 транспортних одиниць і 4 одиниці спецтехніки (пересувні ремонтні майстерні). Через Сніжне і Шахтарськ на Донецьке напрямок перекинута ротний тактична група терористів (порядку 100 чол., 6 танків, 8 ББМ, 5 армійських вантажівок).

У «навчальному центрі» в районі Луганського аеропорту бойовики продовжують удосконалювати свої «бойові навички», проводячи тактичні навчання з бойовою стрільбою під керівництвом інструкторів з РФ. Всього на даний момент до цих заходів залучено до 10 одиниць бронетехніки, включаючи 4 танки.

На ділянці Сокільники - Кримське прибула вчора ротний тактична група бойовиків, про яку повідомляла група ІС, зайняла позиції в глибині бойових порядків російсько-терористичних військ, граючи роль резерву.

На ділянці на схід Луганська триває зосередження артилерії російсько-терористичних військ. Відзначається прибуття до раніше розгорнутої тут артилерійській батареї (4 од. САУ 2С1 «Гвоздика»), ще однієї артгрупи (3 гаубиці Д-30).

У Петровському районі Донецька зафіксовано появу нового формування російсько-терористичних військ (доукомплектувати підрозділ зі складу бандформування «Оплот», яке прибуло з південного напрямку). У складі формування - близько 110-120 бойовиків, 2 зенітні установки ЗУ-23-2 на транспортних платформах, 5 ПТРК і до 10 великокаліберних кулеметів різних типів і модифікацій. Також у складі формування 2 джипи, 9 армійських вантажівок, 1 БМП-1, 1 БТР-80, 1 БТР-70.

Коментарі