•  

Ситуація в зоні АТО станом на ранок 27 грудня

00
Ситуація в зоні АТО станом на ранок 27 грудня

Ситуація в зоні АТО станом на ранок 27 грудня за оперативними даними прес-центру АТО.

За минулу ніч ситуація в зоні проведення антитерористичної операції суттєвих змін не зазнала. Бойовики продовжують здійснювати поодинокі збройні провокації обстрілюючи українських військовослужбовців зі стрілецької зброї, гранатометів та мінометів. Бандити десять разів відкривали вогонь по позиціях наших воїнів.

Вночі терористи двічі із стрілецької зброї та гранатометів вели вогонь по донецькому аеропорту. Відкривали провокуючий гранатометний та мінометний вогонь по населених пунктах Щастя, Нікішино, Майорськ, двічі по Миколаївці і тричі по Рідкодубу.

По обіді вчорашнього дня було зафіксовано 2 факти ведення повітряної розвідки із застосуванням безпілотників поблизу Маріуполя - біля населених пунктів Сартана і Павлополь.Розпочинаючи з 0.15 на Донбасі не прозвучало жодного пострілу. Терористи прокинулися на світанку. О сьомій годині ранку бойовики обстріляли Таврічне.

Українські військові продовжують зміцнювати свої позиції, займаються пошуком диверсійних груп, а також беруть активну участь у налагодженні мирного і спокійного життя на Донбасі.

У селищі Кримське Луганської області, яке фактично знаходиться на передовій, військовослужбовці одного з підрозділів окремої механізованої бригади Збройних Сил України передали теплі речі мешканцям цього прифронтового населеного пункту, а дітлахам – солодощі та фрукти.

Коментарі