•  

Ситуація в зоні АТО станом на ранок 5 квітня

110
Ситуація в зоні АТО станом на ранок 5 квітня

Ситуація в зоні АТО станом на ранок 5 квітня за оперативними даними прес-центру АТО.

4 квітня з 18 години вечора до півночі ситуація у зоні АТО залишалася неспокійною. За цей час зафіксовано 14 випадків порушень бандформуваннями режиму припинення вогню. Здебільшого в ході збройних провокацій бойовики використовували стрілецьку зброю.

Водночас, злочинці неодноразово відкривали мінометний вогонь, а також вогонь із бронетехніки.

Найбільша активність ворога фіксується поблизу Донецька. О 19.55 ворог обстріляв із мінометів позиції наших військ в районі селища Гранітне. О 20.35 – опорні пункти в районі населених пунктів Піски та Опитне.

Вздовж лінії розмежування на Донеччині ворог із стрілецької зброї і гранатометів обстріляв наші позиції поблизу Майорська, Мар’їнки, Опитного та Авдіївки.

Крім того, з озброєння бойової машини піхоти був обстріляний опорний пункт наших військ в районі Спартака.

На Луганщині найбільша активність противника відбувалася в районі селища Сокольники, де позиції наших військ були 5 разів обстріляні із стрілецької зброї та один раз – із мінометів.

В районі Маріуполя в період з 18 години до опівночі 4 квітня обстрілів не було. Водночас, противник здійснював повітряну розвідку із застосуванням 4 безпілотних літальних апаратів.

Незважаючи на намагання бандформувань своїми діями зірвати домовленості, наші військові на провокації не піддаються, зброю використовують у випадках прямої загрози життю людей.

Коментарі