•  

Ситуація в зоні АТО станом на ранок 6 грудня

220
Ситуація в зоні АТО станом на ранок 6 грудня

Ситуація в зоні АТО станом на ранок 6 грудня за оперативними даними прес-служби штабу АТО.

За минулу добу факти ворожої активності фіксувалися 45 разів. Використовуючи вміст гуманітарного конвою з РФ, банди терористів відкривали артилерійсько-мінометний вогонь та здійснювали залпи з «Градів».

Особливо це було відчутно на Луганському, Донецькому та Дебальцівському плацдармах. Мирні мешканці населених пунктів Кримське, Трьохізбенка, Вільхове, Макарове, Щастя, Березове, Опитне, Авдіївка, Марїнка, Нова Григорівка, Чернухіно, Орлово-Іванівка, Міус, які були піддані обстрілам за минулу добу передають окупантам щирі прокльони.

В районі міжнародного аеропорту Донецьк наші «кіборги» мужньо відбивають атаки терористів. Після того, як декілька днів тому у бою за старий термінал було знищено значну кількість елітних російських вояків, бандити лише один раз ризикнули наблизитись до позицій бійців АТО на відстань автоматного пострілу. І знову потерпіли невдачу. Відступили, кидаючи на полі бою свіжі трупи своїх поплічників та лишаючи мокрі сліди на бетоні.
Наші війська на усіх напрямках продовжують активну бойову роботу.

Зокрема, військові сапери проводять знищення нерозірваних боєприпасів, очищуючи територію населених пунктів. Здійснюються пошуково-ударні дії з метою ліквідації диверсійних банд противника. Протитанкові та механізовані підрозділи вдосконалюють практичну майстерність у використанні сучасних переносних протитанкових комплексів.

Українські гармаші нанесли 21 вогневий удар по скупченням живої сили та техніки бойовиків. За минулу добу від ворожих обстрілів постраждали двоє мирних мешканців Донбасу.

Коментарі