•  

​Ситуація в зоні АТО станом на ранок 6 лютого

110
​Ситуація в зоні АТО станом на ранок 6 лютого

Ситуація в зоні АТО станом на ранок 6 лютого за оперативними даними групи «Інформаційний Опір».

У зоні конфлікту на Донбасі найбільш напружена ситуація залишається в районі Дебальцевського плацдарму. Терористи продовжують обстріли позицій українських військ зіствольної артилерії і РСЗВ. З району н.п.Каліноворосійсько-терористичні війська висунули 6 бронегрупи (кожна бронегруппа - до 3 танків і 4-5 бойових броньованих машин (ББМ) з піхотним прикриттям). Відзначаються спроби проникнення даних груп у тил українських військ через тактичні розриви в бойових порядках підрозділів, а також нанесення вогневих ударів по окремих позиціях наших військ.

Північніше Дебальцеве зафіксована спроба атаки конвою постачання українських військ силами диверсійно-розвідувальної групи (ДРГ) бойовиків. В ході зіткнення частина ДРГ противника була знищена бойовою охороною колони.

Командування російсько-терористичних військ намагається налагодити планомірну евакуацію техніки, підбитому і пошкодженої в районі Дебальцево. Техніка евакуюється на ремонтні бази в н.п. Горлівка та Перевальськ. Дані заходи утруднені через нанесення ударів по евакуаційнім командам з боку українських військ (протягом останніх діб бойовикам вдалося евакуювати всього 4 од. бронетехніки).

З боку Алчевська під Дебальцеве (район Чорнухине - Новогригорівка) відправлений з «ЛНР» якийсь «загін спеціального призначення» загальною чисельністю до 70 чол. Порядку 80% особового складу даного підрозділу - громадяни РФ (всі - колишні військовослужбовці підрозділів спецназу ГРУ та учасники бойових дій), ідентифіковано також військовослужбовці РФ з окупованого Криму. Завдання «загону» - проведення силами окремих ДРГ диверсій в тилу українських військ.

У Н.П.Краснов Луч доставлено чергову партію (до 80 чол.) Терористів, знищених під Дебальцеве, більша частина з них - громадяни РФ. Тіла бойовиків з числа місцевих жителів забрали родичі, транспорт з іншими тілами вирушив у бік кордону з РФ.

У районі н.п.Краснодон зафіксована колона з 20 одиниць бронетехніки (в т.ч.6 танків), далі відправилася в район Алчевська.

Північніше Луганська зафіксована перекидання противником до переднього краю протитанкової батареї (4 протитанкові гармати МТ-12 «Рапіра», з них 2 гармати перевозяться на буксирі МТ-ЛБ, 2 - на буксирі на автотранспорті).

У перебігу попередніх двох діб в районі н.п.Счастье декілька мобільних груп терористів (в основному «підрозділу ЛНР») намагалися під прикриттям мінометного вогню форсувати річку Сіверський Донець. Однак у всіх випадках групи противника були зупинені і відкинуті на вихідні рубежі силами української артилерії.

У районі Докучаєвськата Оленівки противник намагається стабілізувати ситуацію «на фронті». В даний район прибуло посилення (6 ББМ і 2 мінометних підрозділу).

Коментарі