•  

Скандальне будівництво на вулиці Ляхова, 12 А набирає шалених обертів беззаконня

4290
Скандальне будівництво на вулиці Ляхова, 12 А набирає шалених обертів беззаконня

До «Останнього Бастіону» не вперше надходять скарги мешканців прилеглих будинків, але на цей раз люди всерйоз стурбовані через події навколо горе-будівництва, яке покриває депутат-комуніст І. Сірик. Про незаконність забудови історичної частини міста «Останній Бастіон» уже неодноразово писав, звертаючи увагу й на те, що місцеві правоохоронні органи аж ніяк не відгукуються на скарги людей.

Сьогодні зранкусна Ляхова, 12 А, вже чатували міліціонери, які сиділи в машині, ніби між іншим та «тітушкі». Як дві діаметрально протилежні структури можуть забезпечувати порядок в одному місці, і що саме роблять міліціонери у свій робочий час на території будівництва – питання, які, здається, не потребують відповідей. У тому, що, міліцейська машина охороняє вивіз сміття й підвіз будматеріалу для будівництва немає сумніву. Місцеві жителі стали свідками бездіяльності держохоронців, під час силового розгону «тітушками» протестувальників – тих, які відкрито висловлюють позицію невдоволення й намагаються зберегти від знищення прилеглі до їхнього дому території разом із дитячим майданчиком.

А тим часом, будівництво розширює свою площу: вирубуються дерева, вивозяться плити й сміття. Державною і не зовсім правомірною охороною нардеп дав зрозуміти всім, що протести й невдоволення жильців його не зупинить, а історичний центр міста – ніщо, у порівнянні з мільйонами у валютному еквіваленті. 

Коментарі