•  

Скандальне рішення про «РФ, ДНР і ЛНР» полтавської міськради спочатку було ухваленим

2090
Скандальне рішення про «РФ, ДНР і ЛНР» полтавської міськради спочатку було ухваленим

«Неприйнятим» рішення стало під кінець засідання.

Під час вчорашнього голосування депутатів полтавської міськради на позачерговій сесії за питання «Про підтримку звернення Верховної Ради до Організації Об'єднаних Націй та інших міжнародних інституцій про визнання Російської Федерації державою-агресором, а так звані ДНР і ЛНР – терористичними організаціями» головуючий на засіданні міський голова Олександр Мамай оголосив рішення прийнятим.

Зокрема Олександр Мамай спочатку з’ясував сутність запропонованої одним з депутатів постанови, після чого поставив її на голосування: мер попросив почергово підняти руки тих, хто «за», «проти» і «утримався». Після чого оголосив – «ухвалено одноголосно».

Відповідний запис має «Останній Бастіон», а реальну кількість тих, хто проголосував можуть продемонструвати записи телекамер кількох каналів, що були присутні.

По завершенні засідання Олександр Мамай, протирічачи сам собі, раптово оголосив, що рішення прийнято не було, бо «невистачило необхідної кількості депутатів».

Хоча спосіб підрахунку голосів і ухвалення рішень під час інших голосувань на цьому засіданні нічим не різнилися: жодне інше рішення пізніше не було назване «неприйнятим» через «нестачу голосів».

Сьогодні міськрада знов змінила стратегію на протилежну: оголосивши, що мер наклав на рішення «про неприйняття» вето.

За даними «Останнього Бастіону» шукане рішення було терміново підмінене секретаріатом з відома мера і після погоджене з депутатами.

Семен Іллєнко

Коментарі