•  

Скандальний телеміст: слово взяв Андрій Парубій

220
Скандальний телеміст: слово взяв Андрій Парубій

Голова Верховної Ради Андрій Парубій відреагував на ініціативу телемосту з Росією.

Як уже повідомляв «Останній бастіон», ідея телемосту отримала в українському суспільстві значну критику. Зокрема, до Зеленського звернувся лідер «Національного корпусу» Андрій Білецький.

Свою позицію з приводу цієї проблеми висловив і голова ВР Андрій Парубій. Він закликав Службу безпеки України негайно відреагувати на ініціативу, що має ознаки інформаційної диверсії.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив під час Погоджувальної ради.

«Медведчуківський проросійський канал «NewsOne» 12 липня планує провести спільний телемарафон із пропагандистським державним телеканалом «Росія24». На моє переконання, це відверта провокація антиукраїнських сил», - переконаний спікер.

За словами Парубія, на шостому році війни «продажні політики та їхні прислужники вирішили про щось поговорити з ворогами та вбивцями».

«Тому я хочу закликати сьогодні Службу безпеки України негайно відреагувати на брутальне порушення законів України. Також закликаю Національну раду з питань телебачення і радіомовлення негайно провести засідання і розглянути питання, щоб позбавити антиукраїнське ЗМІ ліцензії на мовлення», - підкреслив спікер.

Голова ВР додав, що такий телеміст взагалі ніколи не повинен проводитися. «Це інформаційна атака ворога, яку ми повинні спільно відбити», - сказав він. 

Схоже

«Настав час заарештувати»: політолог розповів, що робити з Медведчуком за ...

​Учасник бойових дій презентував збірку своїх віршів у Лубнах

​Учасникам бойових дій обіцяють квартири у новобудовах Кременчука за пільговою ...

Так зване «розведення» вже спровокувало нову хвилю внутрішніх переселенців, — ...

У Кобеляках на Полтавщині в парку знайшли мертвого чоловіка

Коментарі