•  

Слабкодухість керівного складу ДСНС Полтавщини - "фількіні" справки Горбенка

3410
Слабкодухість керівного складу ДСНС Полтавщини - "фількіні" справки Горбенка

Як стало відомо «Останньому Бастіону» із власних джерел, відповідальний за підготовку та проведення командно-штабних навчань з цивільної оборони в Полтавській області, перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області, полковник цивільного захисту Олег Горбенко, проявивши слабкість духу, що межує з боягузтвом, за невелику суму коштів у знайомого лікаря прикупив собі лікарняний лист з діагнозом «гіпертонічний криз» з 22 по 26 червня поточного року, що якимось загадковим чином співпадає з періодом проведення командно-штабних навчань цивільної оборони.

«Останньому Бастіону» відомо ще багато подібних «прикрих випадків погіршення здоров’я» «хворобливих» полковників, які щоразу співпадають з труднощами на роботі, що потребують прикладання розумових та організаторських зусиль, або ухвалення правильних управлінських рішень. Навчання – це, по-перше, теорія та невелика практика, до якої заздалегідь планово готуються. Як може людина, що лякається теоретичних труднощів вважати себе великим керівником та перебуваючи на такій посаді ще й організовувати рятування людей і майна, вести за собою у вогонь підлеглих, щоразу ризикуючи власним життям, невідомо.

Учора у Полтаві спалахнув військова вантажівка з артилерійськими снарядами. Полтавці глибоко вдячні Господу Богу за те, що керували ліквідацією цієї пожежі досвідчені та сміливі вогнеборці Бровар Генадій та Лисенко Олександр, які зберегли спокій полтавців. Важко передбачити, що відбулося б, якщо на пожежу поїхав би Олег Горбенко А чи поїхав би?

«Останній Бастіон» спрямовує своє відкрите запитання до Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна та Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова:

«До якого часу Ви будете проводити безглузду й некомпетентну кадрову політику, плодити боягузів-пристосуванців та втримувати їх на службі, де повинні працювати тільки справжні герої, що готові завжди прийти на допомогу? Чи Вам потрібен новий Васильків та бездарне керівництво, що своїми діями в надзвичайних ситуаціях, зокрема й на пожежі, поставить під загрозу життя рятувальників та цивільних людей, а країні принесе самі збитки? Чи Ви звикли покладатися й довіряти слабкодухим боягузам?

Коментарі