•  

Слідом за Бубликом зіркою сепаратистського сайту став і Віктор Бугайчук

1980
Слідом за Бубликом зіркою сепаратистського сайту став і Віктор Бугайчук

Сайт «Русская весна» – одна з найпідліших інформаційних «помийниць» сепаратистського руху в Україні. Тут не лише пропагують імперські ідеї «рускаго міра», так званої Новоросії, розколу України, закликають до її знищення як держави та… фізичного знищення самих українських патріотів! Для цього й збирають по усіх усюдах всяку погань, аби лишень скомпрометувати українську владу і самих українців.

Цікаво, що останнім часом цей сайт дивним чином звернув увагу на різну інформацію з Полтавщини. Так, минулого понеділка «Русвесна» з посиланням на нардепа-свободівця Юрія Бублика єхидствувала щодо батальйону «Полтавщина», про що ми вже писали. А тепер у стрічку топ-новин потрапив і голова облдержадміністрації Віктор Бугайчук , який профігурував у інформації «Полтавские власти запланировали снести все памятники Ленину до 24 ноября».

Погодьтеся, якось дивно воно виходить, коли відверті вороги з радістю вихоплюють буквально з рота ту чи іншу інформацію у наших ура-патріотів. Ну, уявіть, якби сайт «Свободи» чи Полтавської ОДА раптом почав би поширювати інформацію «Русской весни»!

Павло БУРБА. 

Коментарі